Рециркулятор Праймед РЗТ - 300 * 130 (лампочка безозонова)

Рециркулятор Праймед РЗТ - 300 * 130 (лампочка безозонова)

Рециркулятор Праймед РЗТ - 300 * 130 (лампочка безозонова) від компанії Medzenet - фото 1
2 090 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
2090
Виробник
Праймед

Опис

Опромінювач-рециркулятор медичний безозоновий Праймед РЗТ-300 оснащений системою примусової циркуляції повітря, що складається з 2-х вентиляторів.

Джерело ультрафіолетового випромінювання - дві безозонові бактерицидні лампи типу F15Т8 з довжиною хвилі 253,7 нм. УФ випромінювання з вказаною довжиною хвилі має виражену бактерицидну дію на мікроорганізми, включаючи бактерії, віруси, гриби та суперечки. Оснащений фільтром вхідних отворів. Фільтр вхідних отворів оберігає внутрішню поверхню і лампи від пилу, яка може потрапити з повітряним потоком з приміщення. Захист від виходу назовні ультрафіолетового випромінювання досягається за рахунок екранної светоізоляціі.

Особливості:

  • Максимальний термін служби ламп 8000 годин. Час роботи опромінвача- рециркулятора залежить від обсягу і категорії приміщення і може становити 8 годин;
  • Корпус виконаний з металу, стійкого до обробки дезінфікуючими засобами.

Використання ультрафіолетового бактерицидного випромінювання є дієвим профілактичним санітарно-протиепідемічним засобом, спрямованим на придушення життєдіяльності мікроорганізмів у повітряному середовищі і на поверхнях. Воно входить до числа засобів, що забезпечують зниження рівня поширення інфекційних захворювань і доповнює обов'язкове дотримання діючих санітарних норм і правил щодо влаштування і утримання приміщень.

Опромінювач-рециркулятор медичний безозоновий Праймед РЗТ-300 повинен використовуватися в приміщеннях з підвищеним ризиком поширення збудників інфекцій, внаслідок можливого мікробного забруднення повітряного середовища і поверхонь в лікувально-профілактичних, виробничих, громадських установах.

Експлуатація:

  • Регулярно змінюйте лампи при відпрацюванні ресурсу (8000 годин);
  • Ресурс враховуйте, виходячи з середньодобової напрацювання опромінювача.