Комплект електродів вуглепакованих до апаратів електротерапії
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Комплект електродів вуглепакованих до апаратів електротерапії
Призначені для проведення будь-яких різновидів низькочастотних електротерапевтичних процедур
Електроди призначені для роботи з різними фізіотерапевтичними апаратами, що використовують як медичний вплив електричний струм (електрофорез, гальванізація, ампліпульстерапія тощо) і відповідають вимогам усіх відомих лікувальних засобів методик.
Кожен електрод складається з бавовняної багатошарової гідрофільної прокладки (9 шарів білої фланелі) і струмопровідного шару з вуглецевої тканини. Застосування вуглецевого матеріалу дає змогу використовувати 100% площі електрода, водночас забезпечується рівномірна щільність струму по всьому електроду. Для поліпшення умов сушіння кожен електрод складається з трьох з'єднаних між собою гідрофільних пакетів. Для під'єднання струмопідведення із зовнішнього боку електрода є спеціальна кишеня.
Ресурс Електродів — 100 циклів процедур. Середній термін експлуатації до записування — 6 міс. Водночас інтенсивність експлуатації — до 2 циклів на день.
Електроди можна піддавати пранню та стерилізувати й знезаражувати кип'ятінням у дистильованій воді; сушіння може бути як природним, так і термошкафу, рекомендована температура сушіння до 85 градусів. Для продовження експлуатації електроди не треба довгий час залишати вологими.
Перед першим застосуванням виробник рекомендує стерилізувати електродів упродовж 30 хв.
ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
Для проведення процедури необхідно:
— поєднати двошаровий електрод білою гідрофільною стороною з додатковою гідрофільною прокладкою, не допускаючи виходу електрода за краї прокладки;
— змочити теплою водопровідною водою або лікарським препаратом (для економії рекомендується змочувати лікарським препаратом тільки гідрофільну прокладку);
— накласти електрод на підлежнювальну дію зону тіла пацієнта (білою стороною безпосередньо до тіла пацієнта);
— зафіксувати прокладки на тілі пацієнта за допомогою еластичного бинта або будь-яким іншим традиційним способом;
— приєднати струмопровідні затискачі до струморозподільної довжини електрода.
УВАГА: не допускати зіткнення струморозподільного шару електрода (сірого кольору) або металевих частин струмопровідних затискачів з тілом пацієнта.